Web Sayfa

     Hayallerinizdeki araç belki de WEB 'te, Düşle ve sadece sepete ekle! Otomotiv dünyasında alışverişin boyutu değişti, hatta dijitalleşti diyebiliriz. Filtreleme seçenekleri ile belirlediğiniz bütçe ve kriterlere uygun aracı bulmak artık çok kolay. Dilerseniz favorinize ekleyin, takip edin! Seçenekler arasında yoksa, talep oluşturun! Taleplerinize cevap vermek üzere sizlerle iletişime geçelim.

                               

     Tek yapmanız gereken, KORKMAZLARGARAGE.COM yazmanız. Otomotiv sektörü hakkında güncel bilgilere, yenilenen stoklara ve fırsat indirimlerden haberdar olmak bu kadar kolay. Üstelik tarafımızdan yönlendirilen bildirimlerle sizlerle sürekli iletişim halindeyiz. Menüler üzerinden web sayfamız içeriğinde yer alan, kurumsal firmamıza ait tüm detay bilgilere erişim imkanı, bloglarımız, sosyal medya hesaplarımız, ilan platformlarımız olmak üzere tüm dijital mecralara erişim sağlayabiliyorsunuz. Sağ alt köşede yer alan konuşma balonu üzerinden chat / whatsapp ile anında bizlerle iletişime geçebiliyorsunuz. 

     Sürekli yenilikçi, daha da iyisi için dinamik bir mücadele ile bu platformda da yerimizi alıyoruz. Sizlere ''bir klavyenin ucundayız'' sloganının da ötesinde sağlamış olduğumuz kıymetli sonuçlar ile her zaman varlığınızdan onur ve gurur duyuyoruz.

web web.png