HiZMETLERiMiZ

     Geçmişten günümüze sürekli kendini geliştiren, yenileyen otomotiv sektöründe var olmak ve liderlik yolunda ilerlemek üzere sürekli mücadele ediyoruz. Amacımız siz değerlerimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, doğru tercihlere yönlendirmek, güvenilir ve konforlu alışverişin standartlarını en üst düzeyde sunmak. Kurumsal çatı altında buluşan ve 8 yıllık süreci tamamladığımız bu serüvende her gün hatta her dakika yenilikçi olmak adına, daha kalitetli hizmeti sunmak adına projeler üretip, tasarlıyoruz. 

     Gerek yaptığımız işin somut anlamda, evrak bazında, gerekse ofis, açık hava showroom görselinde sunduğumuz yenilikler, teknolojik donanımlar olsun. Gerekse de dijital ortamda yer aldığımız tüm platformlarda siz değerlerimizin de varlığı ile gücümüze güç katmak üzere yoğun çabalar sarf ediyoruz. Bugün geldiğimiz nokta herhangi bir arama motorunda KORKMAZLARGARAGE üzerinden bir sorgulama gerçekleştirdiğinizde web sayfa, mobil uygulama, google, yandex, instagram, facebook , linkedin, pinterest, marketplace, youtube vb bir çok dijital mecrada sizlerle buluşuyoruz.

     Son dönem youtube KORKMAZLARGARAGE kanalımız üzerinden gerçekleştirdiğimiz video yayınlarımız ile ilk defa kamera karşısına geçtik. Yeni Peugeot 2008 serisi tanıtımı ile başlayan ilk videomuz, yoğun izlenme sayısı ve süre gelen abone sayısı ile bu platformda da yerimizi almamız gerektiğine dair sinyallerini verdi. Şu an geldiğimiz nokta da siz değerli takipçilerimizin huzuruna sunduğumuz ARAÇ İNCELEME ve SORU-CEVAP adları altında hazırlanmış video setlerimiz bulunuyor. Mevcut videolarını hazırladığımız araçlarımız hakkında merak ettikleriniz, otomotiv sektöründe doğru bildiğimiz yanlışlar ve aydınlatıcı bilgiler ile youtube kanalımızda da sizlerleyiz.

     Farkındalıklı projeler arasında yer verdiğimiz ve ikinci el sektöründe ilklerin arasında yerini alan e-dergi uygulaması kasım 2020 sayısını dijital ortam dışında baskı ile bulunduğumuz konum, garage ve ofis ortamından dağıtımlarını gerçekleştirdik. Dünya'yı sarsan covid-19 salgını gerekçesiyle baskı dağıtım üzerinde çok üst seviyelere erişim sağlayamasak dahi, gerekli alt yapı, projelendirme ve dağıtım kanallarını sağladığımız takdirde bu konuda da girişimlerimizi devam ettirmeyi planlıyoruz.

     Web/mobil üzerinden sizleri bilgilendirici video, görsel ve sunumlarımıza yönlendirecek blog köşemize yer verdik. Tüm sosyal medya kanallarımızda, her gün güncel paylaşımlarımızla yer aldığımız gibi bu köşeyi de siz değerli takipçilerimizin üyelik, takip, beğeni ve kıymetli yorumları ile dinamik tutmayı hedefliyoruz.

PLAY AKIS 6480x1080.png
PLAY AKIS 6480x1080 (1).png