Mobil Uygulama

     Hayallerinizdeki araç belki de cebinizde, KORKMAZLAR Mobilde. Düşle ve sadece sepete ekle! Otomotiv dünyasında alışverişin boyutu değişti, hatta dijitalleşti diyebiliriz. Filtreleme seçenekleri ile belirlediğiniz bütçe ve kriterlere uygun aracı bulmak artık çok kolay. Dilerseniz favorinize ekleyin, takip edin! Seçenekler arasında yoksa, talep oluşturun! Taleplerinize cevap vermek üzere sizlerle iletişime geçelim.

                               

     Google play store üzerinden KORKMAZLAR yazmanız ve yükle butonu ile telefon / tablet üzerinde uygulamamıza yer vermeniz yeterli. Otomotiv sektörü hakkında güncel bilgilere, yenilenen stoklara ve fırsat indirimlerden haberdar olmak bu kadar kolay. Üstelik tarafımızdan yönlendirilen bildirimlerle sizlerle sürekli iletişim halindeyiz. Menüler üzerinden web sayfamız içeriğinde yer alan, kurumsal firmamıza ait tüm detay bilgilere erişim imkanı, bloglarımız, sosyal medya hesaplarımız, ilan platformlarımız olmak üzere tüm dijital mecralara erişim sağlayabiliyorsunuz. Sağ alt köşede yer alan konuşma balonu üzerinden chat / whatsapp ile anında bizlerle iletişime geçebiliyorsunuz. 

     Geçmiş dönemde play store ve app store üzerinden yerimizi aldığımız mobil uygulamamız ile şu an ki süreçte sizlerle sadece google play store üzerinden eşlik ediyoruz. Sürekli yenilikçi, daha da iyisi için dinamik bir mücadele ile bu platformda da yerimizi alıyoruz. Sizlere ''bir telefon kadar yakınız'' sloganının da ötesinde sağlamış olduğumuz kıymetli sonuçlar ile her zaman varlığınızdan onur ve gurur duyuyoruz.

     KORKMAZLARGARAGE Mobil uygulama indirmek için karekodu okutunuz veya play store logo tıklayınız.

MOBIL.png