Neden KORKMAZLARGARAGE?

     Bir tutku, yaşam felsefesi, geçmişten gelen ilgi, odak noktası ve tüm bu etkileşimlerin kurumsal çatının altında yerini almış hali markamız diyebiliriz. 2002 yılında başlayan sektörel tecrübenin ilk adımları ile 19 yıllık devam eden bir serüven ve son 8 yılının markamızın kurumsal çatının altında yerini alması ile sektörde her zaman daha iyisi için mücadele etmeye devam edeceğiz. Sürekli yeniliklere açık, otomotiv sektöründe değişimin öncüsü, yüksek standartları içeren maksimum müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı ile siz değerlerimizle birlikte yerimizi alıyoruz.

                               

     Otomotiv dünyasında alışverişin boyutunu değiştiriyoruz sloganımız ile sizleri web sayfamız ve mobil uygulamamız üzerinden en yüksek standartlar ile dijital ortamda ağırlıyoruz. Dilerseniz de şeker tadında ikramlarımız ile açık hava showroom ve ofisimizde ağırlıyoruz. Firmamız İstanbul merkezi noktasında Yeni Havalimanı'na sadece 20dk uzaklıkta ve il dışından eşlik edecek konuklarımız için servis güzergahı tam bulunduğumuz konumda yerini almaktadır. Araç alım - satım dışında otomotiv sektöründe sahip olduğu değerleri siz kıymetli takipçileri ile paylaşmayı ilke edinmiş bir marka olarak sizlerle birlikte sektörün öncüsü olmaktan onur ve gurur duymaktayız.

     KORKMAZLARGARAGE markası olarak bizlere tüm dijital platformlar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Sürekli güncel paylaşımlarımız ile sektörün yeniliklerinden, güncel haberlerden, yenilenen stoklar ve fırsat indirimlerden haberdar olmak üzere sürekli bizleri takipte kalmanızı ve kıymetli desteklerinizi diliyoruz. 

NEDEN KORKMAZLAR.png