top of page

Bizi Tanıyın

Türkiye otomotiv pazarında; birinci kalite 2.EL, 0km ayarında az kullanılmış ve bayi çıkış güvencesi ile premium segment araç stoklarını bünyesinde bulunduran KORKMAZLAR GARAGE, kurumsal bir çatı altında Siz Değerli Müşterilerimize hizmet sunmaktadır.​

2002 yılından gelen tecrübe ve kurumsal çatı altında buluşan KORKMAZLAR.8 yıllık bir serüven ile modern, güçlü, dijital çağa ayak uyduran, maksimum memnuniyet odaklı çizgisini daha da ileri taşımayı düşlüyor ve her geçen gün hizmet kalitemizi arttırıyoruz.

KORKMAZLARGARAGE
Adsız Kopyası.png

Neden KORKMAZLARGARAGE?

Bir tutku, yaşam felsefesi, geçmişten gelen ilgi, odak noktası ve tüm bu etkileşimlerin kurumsal çatının altında yerini almış hali markamız diyebiliriz. 2002 yılında başlayan sektörel tecrübenin ilk adımları ile 19 yıllık devam eden bir serüven ve son 8 yılının markamızın kurumsal çatının altında yerini alması ile sektörde her zaman daha iyisi için mücadele etmeye devam edeceğiz. Sürekli yeniliklere açık, otomotiv sektöründe değişimin öncüsü, yüksek standartları içeren maksimum müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı ile siz değerlerimizle birlikte yerimizi alıyoruz.

Otomotiv dünyasında alışverişin boyutunu değiştiriyoruz sloganımız ile sizleri web sayfamız ve mobil uygulamamız üzerinden en yüksek standartlar ile dijital ortamda ağırlıyoruz. Dilerseniz de şeker tadında ikramlarımız ile açık hava showroom ve ofisimizde ağırlıyoruz. Firmamız İstanbul merkezi noktasında Yeni Havalimanı'na sadece 20dk uzaklıkta ve il dışından eşlik edecek konuklarımız için servis güzergahı tam bulunduğumuz konumda yerini almaktadır. Araç alım - satım dışında otomotiv sektöründe sahip olduğu değerleri siz kıymetli takipçileri ile paylaşmayı ilke edinmiş bir marka olarak sizlerle birlikte sektörün öncüsü olmaktan onur ve gurur duymaktayız.

     KORKMAZLARGARAGE markası olarak bizlere tüm dijital platformlar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Sürekli güncel paylaşımlarımız ile sektörün yeniliklerinden, güncel haberlerden, yenilenen stoklar ve fırsat indirimlerden haberdar olmak üzere sürekli bizleri takipte kalmanızı ve kıymetli desteklerinizi diliyoruz. 

Temel Değerlerimiz

Vizyonumuz

​2.EL Otomotiv sektöründe Satış Öncesi ve Satış Sonrası Hizmetlerde; müşteri talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak aksiyon planları geliştirerek, sektörde kurumsal çizgisinde ilerleyen marka değeri yüksek bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Maksimum güvence ve %100 Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile 2.EL otomotiv sektöründe lider konumda yerini korumayı ve her geçen gün değerlerine değer katmayı hedefleyen bir şirket olmaktır.

Ekibimiz

Konusunda uzman, genç ve dinamik kadro ile otomotiv sektöründe liderliği hedef alıyoruz.Araç satış hizmetlerinde müşteri memnuniyet odaklı, sürekli yeniliklere açık bir bakış açısı ile ilerliyoruz.

bottom of page