Türkiye Otomotiv Pazarında, Birinci Kalite 2.EL Araç-0km Ayarında Az Kullanılmış Araçlar-Bayi Çıkış Güvencesi Kapsamındaki Premium Segment Araç Stoklarını Bünyesinde Bulunduran KORKMAZLAR GARAGE, Kurumsal Bir Çatı Altında İstanbul-Çatalca İlçesinde Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktadır.​

VİZYONUMUZ;

​2.EL Otomotiv sektöründe Satış Öncesi ve Satış Sonrası Hizmetlerde; müşteri talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak aksiyon planları geliştirerek, sektörde kurumsal çizgisinde ilerleyen marka değeri yüksek bir kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ;​

Maksimum güvence ve %100 Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile 2.EL otomotiv sektöründe lider konumda yerini korumayı ve her geçen gün değerlerine değer katmayı hedefleyen bir şirket olmaktır.

EKİBİMİZ;

​Konusunda uzman, genç ve dinamik kadro ile otomotiv sektöründe liderliği hedef alıyoruz.Araç satış hizmetlerinde müşteri memnuniyet odaklı, sürekli yeniliklere açık bir bakış açısı ile ilerliyoruz.2002 yılından gelen tecrübe ve kurumsal çatı altında buluşan KORKMAZLAR.8 yıllık bir serüven ile modern, güçlü, dijital çağa ayak uyduran, maksimum memnuniyet odaklı çizgisini daha da ileri taşımayı düşlüyor ve her geçen gün hizmet kalitemizi arttırıyoruz.

Araba satıcısı

HAKKIMIZDA

Sizi Tanıyan Birisi...

Yeni Peugeot RCZ Evolution serileri, farklı renk ve donanım özellikleri ile KORKMAZLARGARAGE Youtube Kanalımızda, Kanalımıza ABONE OL 'mayı unutmayın!

Beetle Series...

Farklı renkler, birbirinden üstün özellikleri ile  Beetle Serileri KORKMAZLARGARAGE Instagram Hesabımızda, Güncel Gelişmeler için Bizi TAKİP EDİN!

Yeni Bir Heyecan...

Yeni BMW 1 Msport Serileri +Executive üstün donanım ve ekstra aksesuar opsiyonları ile farklı renklerde KORKMAZLARGARAGE Facebook Kurumsal Sayfamızda, Bizi TAKİP EDİN!

Mobildeyiz!

Otomotiv dünyasında alışveriş, bu kadar keyifli bir hal almamıştı.Otomotiv dünyasından gelişmeler, haberler ve güncel stoklarla KORKMAZLAR Mobil Uygulama PlayStore ve App Store'da..

Bizi Takip Edin!

  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Pinterest Simge